Archiwa kategorii: Bez kategorii

PLEBISCYT WYGRANY!!! – TOP5 DOLNOŚLĄSKICH BIBLIOTEK

Jak to ujął dziennikarz Radia Wrocław Filip Marczyński „bitwa między bibliotekami” zakończona naszą wygraną. Dziękujemy wszystkim czytelnikom i sympatykom za oddane głosy- 2708 to rewelacyjna liczba  i pozytywne noty, które dały nam średnią ocenę 4.1
Bibliotece pod Atlantami oraz pozostałym również gratulujemy.

http://www.radiowroclaw.pl/articles/view/63814/TOP5-dolnoslaskich-bibliotek

TYDZIEŃ KSIĄŻKI ELEKTRONICZNEJ

Z tej nowej formy korzysta coraz więcej naszych czytelników, w tym tygodniu kolejne osoby pobrały kody dostępu do platform książek elektronicznych, do których czarnoborska biblioteka wykupiła abonament. Przypominamy są to libra.ibuk.pl i Legimi.
Legimi oferuje wiele nowości z literatury pięknej, libra w zdecydowanej większości książki popularnonaukowe.

legimi zrzutlegimi-duzy2

 

Prosimy o głosowanie na naszą bibliotekę w konkursie TOP 5 DOLNOŚLĄSKICH BIBLIOTEK

yaBlmNuwx4W Radio Wrocław ogłoszony został konkurs TOP 5 dolnośląskich bibliotek.  Wybieramy najciekawszą, najbardziej przyjazną, najfajniejszą dolnośląską bibliotekę. Nasza czarnoborska biblioteka znalazła się w tej najlepszej piątce, teraz musimy zawalczyć o zwycięstwo! Głosowanie potrwa do soboty, 11 marca, do godziny 11.30. Codziennie można oddać głos. O zwycięstwie może zdecydować nota lub liczba oddanych głosów. Prosimy więc nie tylko o głos, ale również o kliknięcie na 5 gwiazdek! System wylicza średnią z tych dwóch wartości i ustawia lidera na pierwszym miejscu. Głosy oddawane z adresów IP będących węzłami sieci TOR oraz serwerami proxy oraz głosy oddane przez roboty będą usuwane.

Adres: http://www.radiowroclaw.pl/articles/view/63814/TOP5-dolnoslaskich-bibliotek

TOP5 najładniejszych dolnośląskich bibliotek

Od soboty rusza plebiscyt Radia Wrocław na najładniejszą dolnośląską bibliotekę. Dziś udzielali wywiadu do nagrania wójt gminy Pan Adam Górecki, dyrektor Centrum Biblioteczno-Kulturalnego Pani Renata Chruszcz, bibliotekarz Pani Ewa Kramarczyk i nasi młodzi czytelnicy. Zapraszamy do wysłuchania audycji i do głosowania.
W sobotę podamy szczegółowe informacje na temat głosowania.

IMG_9903IMG_9901

PODSUMOWANIE TYGODNIA FERII Z PIRATAMI

Tydzień FERII Z PIRATAMI już za nami. W ostatnim dniu zajęć nasza piracka załoga namalowała przepiękny statek piracki. Pracy było dużo bo i statek niemałych rozmiarów. A efekt? Oceńcie sami! 
Zapraszamy na drugi tydzień ferii pod hasłem CZYTASZ, PISZESZ I RYSUJESZ – ŁAMIGŁÓWKI ROZWIĄZUJESZ ! Zajęcia odbywać będą się od wtorku do piątku w godz. 15.00-17.00.1122445566778899      10101111       

 

FERIE Z PIRATAMI

Trzeci dzień FERII Z PIRATAMI za nami.W poniedziałek poznawaliśmy pirackich bohaterów literackich, tworzyliśmy pirackie stroje  i charakteryzację. w kolejnym dniu uczestnicy spotkania zapoznali się z hierarchią panującą na statku pirackim oraz układali puzzle. Dzisiaj natomiast czytaliśmy opowiadanie o skarbie piratów ukrytym na bezludnej wyspie, a następnie bawiliśmy się w poszukiwaczy skarbów.Udało się! Skarb odnaleziony, łupy sprawiedliwie podzielone.Zapraszamy na jutro. Ahoj!